+90 (212) 222 68 38

1.st Eurasia Environmental Chemistry Congress (EnviroChem)

1.st Eurasia Environmental Chemistry Congress (EnviroChem)

Kimyagerler Derneği olarak gerçekleştirmekte olduğumuz bilimsel etkinliklere bir yenisini daha eklemenin heyecanı içerisindeyiz. Derneğimiz tarafından organize edilen ve 01-04 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan 1.st Eurasia Environmental Chemistry Congress’e (EnviroChem) davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Bu kongre ile Çevre Kimyası ile ilişkili pek çok konu başlığı ve teknolojileri içeren bilginin artırılması ve yayımını amaçlamaktayız. Bu kongrenin ana hedefi çevre sorunlarına ilişkin dünya çapında bilgi paylaşımı için eşsiz bir platform oluşturmak amacıyla araştırmacı, bilim insanları, kamu kurumları, üniversiteler, şirketler, enstitüler ve derneklerdeki uzmanları bir araya getirmektir. Konferans programına özel oturumlar, davetli konuşmacılar, poster/sözlü sunumlar ve çalıştaylar dahil edilecektir.

Bu organizasyonu, güncel araştırma oturumlarıyla tamamlayarak dünya çapında hatırlanabilecek bir program şeklinde hazırlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Kongre kapsamında ulusal ve uluslararası katılımcılar tarafından en son gelişmeler, yenilikler ve fikir alışverişleri sunulacaktır.

Kongre ile ilgili duyurular ve gelişmeleri www.envirochem2018.org adresinden takip edebilirsiniz.

Tüm değerli paydaşlarımızın kongremize katılımından onur duyacağız.

Organizasyon Komitesi Adına

Prof. Dr. Münevver SÖKMEN

Doç. Dr. Ali ALKAN

Doç. Dr. Ahmet DEMİRAK

28 Mart 2018
1.st Eurasia Environmental Chemistry Congress (EnviroChem) için yorumlar kapalı
355 kez görüntülendi