+90 (212) 222 68 38

“4. Joint Science Congress of Materials and Polymers” Kongresi Tetovo (Kalkandelen), Kuzey Makedonyada Kimyagerler Derneği’nin Koordinatörlüğünde Gerçekleştirildi.

“4. Joint Science Congress of Materials and Polymers”  Kongresi Tetovo (Kalkandelen), Kuzey Makedonyada Kimyagerler Derneği’nin Koordinatörlüğünde Gerçekleştirildi.

4.Joint Science Congress of Materials and Polymers”  Kongresi University of Tetovo’nun ev sahipliğinde Tetovo (Kalkandelen), Kuzey Makedonya’da gerçekleştirildi. Kimyagerler Derneği’nin koordinasyonundaki bu organizasyon, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Tetovo Üniversitesi, Prishtina Üniversitesi, Tunus ve Kuzey Makedonya’dan dernekler ile ortak ortak olarak, farklı ülkelerden bilim insanlarının katılımı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir. Doç.Dr. Ayhan ORAL ve Doç.Dr. Arianit REKA’nın başkanlığındaki organizasyonda; Doç.Dr. Arianit REKA’nın açılış konuşması ve Tetovo Üniversitesi Matematik Bilimleri Fakültesi dekanı Prof.Dr. Alit IBRAHIMI’nin konuşması ardından Prof.Dr. Masami Otsuka’nın konuşması ile kongre konuları ile ilgili sunumlar başlamıştır. Türkiye, Kuzey Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Bosna Hersek, Tunus, İspanya, Japonya ve İran’dan konuşmacı ve katılımcılar, farklı konular üzerine yapılan sunumlar ile kongre çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir.

18 Ekim 2020
“4. Joint Science Congress of Materials and Polymers” Kongresi Tetovo (Kalkandelen), Kuzey Makedonyada Kimyagerler Derneği’nin Koordinatörlüğünde Gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı
241 kez görüntülendi