+90 (212) 222 68 38

7. Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresinin Ardından

7. Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresinin Ardından

7. KOZMETİK KONGRESİNİN ARDINDAN!

7. Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi akıllarda bir iz bırakarak sona erdi. Ne çok insan memnun ayrıldı, ne çok güzellikler paylaşıldı. Nakış nakış örülen hazırlıklar sıcak samimiyetlerle yoğrulunca ortaya çıkan tek şey: MUHTEŞEM ORGANİZASYON !
650 profesyonel katılımcının bir arada olduğu 7. Kozmetik Kimyası, üretimi ve standardizasyonu kongresinde 212 firma temsilcisi yer aldı. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından en üst düzeylerde temsil edildiği kongrede ayrıca 20 üniversiteden 45 akademisyen katılımcı ve 27 adet bilimsel poster sunumu yer almıştır.

Katılım sayısı ve bilimsel poster sunumları ile geçmiş yılları aratmayan 7. Kozmetik kongresi aynı zamanda sponsor katılımında da en yüksek seviyeye ulaşmıştır. 32 sponsor firmanın stant açtığı Kongre fuaye alanı kalabalığıyla, şıklığı ile dikkat çekti.

Bu sene ilk defa kongrede düzenlenen KOZMETİK ÜRÜNLERDE GÜVENLİLİK DEĞERLENDİRME KURSU kongreden bir gün önce başlamış olup kontenjan sınırını ikiye katlayacak yoğun bir ilgi ile gerçekleşti. Eğitime katılan profesyonel çalışanlar eğitimde % 100 verimle memnun kalmışlardır.
Yine bu yıl ilk defa düzenlenen KOZMETİK ÜRETİM YÖNETİMİ KURSU yine kontenjan sınırını ikiye katlayarak büyük bir ilgi gerçekleşmiş olup bu kursta yapılan üretim uygulamaları katılımcılar tarafından tam not almıştır.

VE DAVET

Katılımcı sayısı, sponsor katılımı, eğitim ve kursları ile bir çok ilke imza atan 7. Kozmetik Kongresine katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, yine 2018 yılında aynı tarihlerde Antalya’da yapılacak olan  “8. Kozmetik Kimyası,Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi” ne siz değerli Bilim İnsanlarını, Kamu ve Özel Sektörün Uzman ve Temsilcilerini,davet ediyoruz.

Kimyagerler Derneği Yönetim Kurulu

03 Mart 2017
7. Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresinin Ardından için yorumlar kapalı
854 kez görüntülendi