+90 (212) 222 68 38

Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ziyaret

Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ziyaret

Kimyagerler Derneği Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Kadriye ÇALIK BOZOĞLAN 26.04.2024 tarihinde İzmir’in Aliağa semtinde bulunan Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni Kimyagerler Derneği adına ziyarette bulundu.

Gerçekleştirdiği ziyaretinde meslek lisesi kimya bölümü öğrencilerine Kimyagerlik mesleğinin çalışma alanlarını anlatan Kadriye ÇALIK BOZOĞLAN, kendi deneyimlerinden yola çıkarak kimyagerlik mesleğinin icrası esnasında karşılaşabilecekleri durumları da gençlerimize aktardı.

Meslek hayatlarının yanı sıra eğitim hayatlarının ilerleyen bölümlerinde yapacakları üniversite tercihlerinin ne denli önemli olduğunu vurgulayan BOZOĞLAN, yüksek öğretim kurumlarında yer alan kimya eğitimleri hakkında da bilgiler vermeyi ihmal etmedi.

Gençlerimizle derneğimizin bu buluşmasında emeği geçen Sayın Okul Müdürümüz Necdet Uçan ve Kimya Öğretmenlerimize ve bizleri yüksek enerjileriyle karşılayıp misafir eden kıymetli öğrencilerimize Kimyagerler Derneği Ege şubesi adına teşekkür ederiz.

30 Nisan 2024
Habaş Hamdi Başaran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ziyaret için yorumlar kapalı
11 kez görüntülendi