+90 (212) 222 68 38

Kimyagerlik Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Yarını konulu çalıştay raporu kitap haline getirilerek kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Kimyagerlik Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Yarını konulu çalıştay raporu kitap haline getirilerek kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Kimyagerlerin temsili noktasında önemli bir sivil toplum kuruluşu olan Kimyagerler Derneği; 02-04 Nisan 2016 tarihleri arasında “Kimyagerlik Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Yarını” konulu bir çalıştay gerçekleştirmiştir. Çalıştayın planlanmasından raporunun yazılması aşamasına kadar tüm süreçlerde meslektaşlarımızın öneri ve katkıları dikkate alınmıştır. Çalıştay kapsamında öğretim üyeleri tarafından yapılan sunumlarda temel sorunlar genel nitelikleriyle ele alınmış, devamında dört alt komisyon halinde kimyagerlerin sorunları ve çözüm önerileri çalıştay katılımcıları tarafından tartışılmış ve raporlara dönüştürülmüştür. Çalıştay çıktıları sonuç raporu halinde Kimyagerlik Mesleği Çalıştayı isimli kitap haline getirilerek kamuoyu ile paylaşılmıştır. Kimyagerlik Mesleği Çalıştayı isimli bu kitabı incelemek için TIKLAYINIZ.

20 Temmuz 2017
Kimyagerlik Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Yarını konulu çalıştay raporu kitap haline getirilerek kamuoyu ile paylaşılmıştır. için yorumlar kapalı
594 kez görüntülendi