+90 (212) 222 68 38

SONSUZ TEŞEKKÜRLER!

SONSUZ TEŞEKKÜRLER!
Kimyagerler Derneği her sene daha da gelişen kongre konsepti ile 8. Kozmetik kimyası, üretimi ve standardizasyonu kongresini coşkulu bir katılım ile Antalya’da gerçekleşmiştir. Sektörün ihtiyaçlarını, eksikliklerini, gelişime açık yönlerini iyi analiz eden Kimyagerler Derneği Kozmetik Çalışma Grubu, kongrede özverili çalışması ile katılımcıların tamamının memnun olduğu bir çok alanda ilklere imza atmıştır.
Yine bu sene Katılımcıların %30 u kongreden bir günce gelmiş ve GMP ve Kozmetik ürünlerde Güvenlilik Değerlendirme Eğitimine katılmışlardır. Uluslararası kongre konseptinde yaygınlaşan bir teknik olan kısa sözel sunumlar ile yine poster bildirileri bu sene kozmetik kongresinde akademik camianın ilgisi ile gerçekleşmiş ve 6 ayrı salonda farklı eğitimler, atölye çalışmaları büyük ilgi görmüştür.
Tekrar bu vesile ile kozmetik kongresinde desteklerini eksik etmeyen Sponsor firmalara, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yetkililerine, sektör profesyonellerine, Bilim insanlarına sonsuz teşekkürlerimizle, 9. sunda Şubat 2019 da buluşmak dileğiyle saygılar sunarız.
27 Şubat 2018
SONSUZ TEŞEKKÜRLER! için yorumlar kapalı
327 kez görüntülendi