+90 (212) 222 68 38

Sosyal Medyada Biz}

Üyelerimize Özel

Üyelerimize Özel %20 İndirim

Hospitadent’ten size ve birinci derece yakınlarınıza % 20 indirim

TÜMÜNÜ GÖR

Etkinlikler

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kimya Topluluğu tarafından organize edilen Kimya Bilim ve Teknoloji Sempozyumuna; ana sponsor olarak desteklerimizi sunduk.  Kimyagerler Derneği Akdeniz Şubesi Başkanı İbrahim Şahin katılım sağlamıştır. Tarafımızdan gerçekleştirilen sunumda Kimyagerlerin hak ve yetkileri,sahadaki Kimyagerlerin çalışmalar alanları,birlik ve...
Kimyagerler Derneği Akdeniz Şubesi Koordinatörlüğünde Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Günsu Firmasına teknik gezi düzenlenmiştir. Teknik gezide;  deterjan ve temizlik üreten firma hakkında;  üretim-arge-kalite kontrol hakkında bilgiler aktarılmıştır.
Kimyagerler Derneği Akdeniz Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu koordinatörlüğünde Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisinde öğrencilerle sahada çalışan Kimyagerler ve öğrenciler bir araya gelerek Kimyagerlik mesleği ve sanayi hakkında bilgiler aktarılmıştır. Öğrenciler ile güzel bir etkinlik gerçekleştirilmiştir.
Açılış konuşmalarını Titck – Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Denetim Hizmetleri Başkan Yardımcısı Sağlık Baş Denetçisi  Sayın Fatih TAN , Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Sayın Recep USLU,  Kozmetik Ürünler Dairesi Bşk. Kimyager sayın Yücel DENER, Kimyagerler...
Kimyagerler Derneği Güneydoğu Anadolu  Şubemiz Yönetim Kurulu Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojisi Alanı’ nın  düzenlemiş olduğu kariyer günlerine katıldı.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürlüğü, Kimya Teknik Komitesinin 6 Aralık 2018 tarihinde Ankara’da düzenlenen 21. toplantısına  Kimyagerler Derneği İç Anadolu Şube Başkanı Prof. Dr. Aliye ALTUNDAŞ ile Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ali DİŞLİ katılmışlardır.