+90 (212) 222 68 38

8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi

8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi

Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrenciler,

Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nün ev sahipliğinde, Kimyagerler Derneği’nin ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Teknolojileri Öğrenci Kulübü koordinatörlüğünde, 16-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında “8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi” gerçekleştirilecektir.

Bu kongrede sözel ve poster sunum olmak üzere; Analitik Kimya, Anorganik Kimya, Biyokimya, Fizikokimya, Organik Kimya, Çevre Kimyası, Malzeme Kimyası, Polimer Kimyası, Yaşam Bilimleri, Hesaplamalı Kimya, Yüzey Kimyası, Enerji ve Yakıt Teknolojileri, Biyoteknoloji, Kataliz Bilimi ve Teknolojisi, Endüstriyel Kimya alanlarında bildirilere yer verilecektir.

Sanayinin ve ekonominin lokomotifi olan ve üniversitelerdeki eğitimde temel bilimde önemli yer tutan KİMYA alanında; Türkiye’deki üniversitelerde öğrenim görmekte bulunan tüm Kimya Öğrencilerini, bilgi birikimini bu alanda kullanmakta olan tüm Kimyacıları ve ilgili meslek paydaşlarını, bu alana gönül vermiş tüm Kimya severleri 8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi için İSTANBUL’da buluşturmak, tanıştırmak, ortak hedefler belirleyip yeni birliktelikler oluşturmak adına davet ediyoruz. Sizleri bir dünya başkenti, dünyada iki kıtayı birleştiren tek şehir ve binlerce farklı insan ve kültüre ev sahipliği yapan bu renkli şehirde; İSTANBUL’da, ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Sevgi ve Saygılarımızla

Kongre Sayfası İçin Tıklayınız.

03 Nisan 2017
8. Ulusal Kimya Öğrenci Kongresi için yorumlar kapalı
669 kez görüntülendi