+90 (212) 222 68 38

9. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi’ne Davet (22-24 Şubat 2019- Antalya)

9. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi’ne Davet (22-24 Şubat 2019- Antalya)
Yüzyıllar boyunca, zamanın her çağında insanlığa tüm hüneriyle temizlik, güzellik ve bakım sunan kozmetik ürünler; gelişime ve ilerlemeye katkı sağlayan her türlü sektör ve olgudan maksimum faydalanarak en hızlı büyüyen sektörler arasında yer almaktadır. Teknolojinin, inovasyonun ve insan arzularının eşsiz dünyası ile şekillenen bir sektör olarak kozmetik ürünler ”İHTİYAÇ” gerçeğinin değişkenliğini her zaman karşılayabilmiş ve artık bunun çok ötesine geçmiş durumdadır.

Günümüzde bir ülkenin ekonomik kalkınması ile birebir ilgili bir sektör haline gelen kozmetikler, tüm cazibesine ve ulaşılabilirliğine rağmen ”TERCİH EDİLME” oranını arttırmak ve hatta garantiye almak maksadı ile ülkemizde reklama en çok pay ayıran sektörler arasına girmiştir. Rekabet şartlarının çetin olması, kullanıcılar arasında marka sadakatinin düşük olması, tüketici ilgisinin algıya kolaylıkla yenik düşmesi firmaları buna zorlamıştır.

Kimyagerler Derneğinin yıllardır başarılı bir şekilde her yılın şubat ayında düzenli olarak organize ettiği Kozmetik Kimyası Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi; sektörün İHTİYAÇ duyduğu konuları, uzman konukları ve paydaşları ile gündeme getirmesi, yine sektör profesyonellerinin İHTİYAÇ duyduğu eğitim ve kursları kongre bünyesine adapte ederek Kozmetik sektörünün tamamı tarafından TERCİH EDİLME kabiliyeti en yüksek organizasyon haline gelmiştir.

Tüm bilim insanlarını, sektör temsilcilerini, öğrencilerini ve profesyonellerini 22-24 Şubat 2019 tarihlerinde 9. Kozmetik Kimyası,Üretimi ve Standardizasyonu Kongresine davet ediyoruz.

9. Kozmetik Kongresi

İkram CENGİZ
Kimyagerler Derneği Genel Başkanı

18 Şubat 2019
9. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi’ne Davet (22-24 Şubat 2019- Antalya) için yorumlar kapalı
438 kez görüntülendi
Kimyagerler Derneği Mobil Uygulaması Kimyagerler Derneği Mobil Uygulaması
Kimyagerler Derneği Mobil Uygulaması