+90 (212) 222 68 38

Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesi Kimyagerler Haftası Etkinlikleri

Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesi Kimyagerler Haftası Etkinlikleri

Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü ve Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesi tarafından 07-14 Nisan, Kimyagerler Haftası etkinlikleri kapsamında “Kimya İş Portföyü ve Fırsatlar” konulu panel düzenlendi. 12 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 14’de Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen Fakültesi, Nazım Terzioğlu Amfisinde gerçekleştirilen panelde tekstil, iş güvenliği, gıda, laboratuvar uygulamaları ve kamu sektörlerinden yönetici/uzman panelistler yer aldı.

Hisar Kimya Ltd. Şti. Genel Müdürü Hanefi YÜCEL, Kalibre Mühendislik Ltd. Şti. Genel Müdürü Abdullah KADAYIFÇI, Darıca Un Sanayii Yönetici Ortağı ve Sorumlu Yönetici Cesur GERİGELMEZ, Likrom Analitik Çöz. Paz. ve Tic. A.Ş’den Laboratuvar Aplikasyonu Uzmanı Yücel YILDIRIM ve Trabzon Emniyet Müdürlüğü, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğünden Cemal ÜNLÜER’in konuşmacı olarak yer aldığı panelde moderatörlük görevini KTÜ Öğretim Üyesi ve Kimyagerler Derneği Karadeniz Şube Başkanı Doç. Dr. Ali ALKAN üstlendi.

“KİMYA HAYATTIR” vurgusu yapılan panele akademisyenler, kamu kurumlarında görev yapan kimyagerler ve genç kimyager adayları yoğun ilgi gösterdi.

Panelistlere günün anısına plaket takdimi yapıldıktan sonra organizasyon katılımcılara Kimya Bölümünde yapılan ikramlarla devam etti. Katılımcılar arasındaki koyu sohbetlerin ardından organizasyon son buldu.

14 Nisan 2017
Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesi Kimyagerler Haftası Etkinlikleri için yorumlar kapalı
720 kez görüntülendi