+90 (212) 222 68 38

Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesinin Kimya Bayramı Etkinlikleri Rize’de Gerçekleştirildi.

Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesinin Kimya Bayramı Etkinlikleri Rize’de Gerçekleştirildi.

Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesinin bu seneki Kimya Bayramı etkinlikleri Rize’de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde KTÜ ve RTEÜ Kimya bölümü öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Etkinlikler kapsamında 26 Nisan 2019 Cuma günü öğleden önce kurulan standlarda liseli öğrencilere Kimyagerlik mesleği tanıtımı yapıldı.

Programın öğleden sonraki kısmında farklı sektörlerde görev yapan meslektaşlarımız tecrübelerini Kimyager adayları ile paylaştılar. RTE Üniversitesi Kimya Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oktay TORUL tarafından yönetilen panelde; Vivet Kozmetik A.Ş Fabrika Müdürü Kimyager Fatih ULUÇAY, Hisar Kimya A.Ş Sahibi Kimyager Hanifi YÜCEL ve ilaç sektöründen emekli Kimyager Hakan GÜNER panelist olarak yer aldı. Ayrıca programda Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet ÇOLAK tarafından Kimyagerler Derneğinin faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Organizasyonumuza katılan ve başta RTE Üniversitesi öğretim üyeleri Barbaros DİNÇER ve Mustafa EMİRİK olmak üzere emeği geçen herkese Yönetim kurulumuz adına teşekkür ederiz.

29 Nisan 2019
Kimyagerler Derneği Karadeniz Şubesinin Kimya Bayramı Etkinlikleri Rize’de Gerçekleştirildi. için yorumlar kapalı
477 kez görüntülendi