+90 (212) 222 68 38

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Bu internet sitesinin sahibi, KİMYAGERLER DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ’dir ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi işletmemize aittir. “Gizlilik politikamız” ve “Site Kullanım Şartlarımız” zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemizde işlem yaptığınız zaman, Gizlilik Politikamız ve Site Kullanım Şartlarımızı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

İnternet sitemizin içeriğindeki telif hakları ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım, ses, görüntü, metin ve fotoğrafları içermek, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) firmamızdadır. İnternet sitemizde açıkça belirtilmedikçe hiçbir materyal kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

18 yaşın altındaki kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe ve bahsedilen türde bir izin olmadan bu internet sitesinde yasal eylemlerde bulunamazlar.