+90 (212) 222 68 38

8. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi’ne Davet 23-25 Şubat 2018 Belek/ANTALYA

8. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi’ne Davet 23-25 Şubat 2018 Belek/ANTALYA

Gün geçtikçe yenilenen ve gelişen kozmetik ürünler; Güzelleşmenin ve iyi görünmenin argümanı olmanın yanında, tüketicileri tarafından yaşam tarzının bir parçası olarak kabul görmeye başlamıştır. Sektörün kullanıcı grubunun değişkenliği kullanıcı beklentisini farklılaştırdığı gibi bireylerin; cilt tiplerinin, sosyal statüsünün, yaş grubunun, yaşadığı coğrafyanın, kültürünün ve inançlarının farklılığı da kozmetik ürünlerde çeşitliliğinin ve yeniliğinin artmasına zemin hazırlamaktadır.
Sektörün gelişimi için rol üstlenen Kimyagerler Derneği ‘nin önemli bir sorumluluğu da sektörün hızlı gelişimine doğru zemin hazırlamak, analiz etmek ve sektörü ileriye taşıyacak konularda çaba sarf etmesidir.
Biz Kimyagerler Derneği olarak ; bu amaca hizmet için 7 yıldır üstümüze düşeni yerine getirmeye çalışmaktayız. Sektör profesyonellerini, uzmanlarını, araştırmacılarını, akademisyenlerini, kamu temsilcilerini ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getiren tek organizasyon olan Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi marka değeri yüksek bir organizasyon olarak ön plana çıkmaktadır.
23-24-25 Şubat 2018 tarihlerinde Antalya Belek’ de, Sueno Hotels Deluxe otelinde 8. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi ‘nde siz değerli sektör temsilcileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

https://www.kozmetikkongresi.org

05 Eylül 2017
8. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi’ne Davet 23-25 Şubat 2018 Belek/ANTALYA için yorumlar kapalı
825 kez görüntülendi