+90 (212) 222 68 38

Kimyagerler Derneğinden Uluslararası Çevre Kimyası Kongresi

Kimyagerler Derneğinden Uluslararası Çevre Kimyası Kongresi

Kimyagerler Derneği olarak gerçekleştirmekte olduğumuz bilimsel etkinliklere bir yenisini daha eklemenin heyecanı içerisindeyiz. Derneğimiz tarafından organize edilen ve 01-04 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan 1st Eurasia Environmental Chemistry Congress’e davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Bu kongre ile Çevre Kimyası ile ilişkili pek çok konu başlığı ve teknolojileri içeren bilginin artırılması ve yayımını amaçlamaktayız. Bu kongrenin ana hedefi çevre sorunlarına ilişkin dünya çapında bilgi paylaşımı için eşsiz bir platform oluşturmak amacıyla araştırmacı, bilim insanları, kamu kurumları, üniversiteler, şirketler, enstitüler ve derneklerdeki uzmanları bir araya getirmektir. Konferans programına özel oturumlar, davetli konuşmacılar, poster/sözlü sunumlar ve çalıştaylar dahil edilecektir.

Bu organizasyonu, güncel araştırma oturumlarıyla tamamlayarak dünya çapında hatırlanabilecek bir program şeklinde hazırlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Kongre kapsamında ulusal ve uluslararası katılımcılar tarafından en son gelişmeler, yenilikler ve fikir alışverişleri sunulacaktır.

Kongre ile ilgili duyurular ve gelişmeleri www.envirochem2018.org adresinden takip edebilirsiniz.

Tüm değerli paydaşlarımızın kongremize katılımından onur duyacağız.

Organizasyon Komitesi Adına

Prof. Dr. Münevver SÖKMEN

Doç. Dr. Ali ALKAN

Doç. Dr. Ahmet DEMİRAK

06 Aralık 2017
Kimyagerler Derneğinden Uluslararası Çevre Kimyası Kongresi için yorumlar kapalı
454 kez görüntülendi
Kimyagerler Derneği Mobil Uygulaması Kimyagerler Derneği Mobil Uygulaması
Kimyagerler Derneği Mobil Uygulaması